Od dne 8.5.2019 do 21.5.2019 jsme mimo kancelář a veškeré objednávky a reklamace budou vyřízeny až po tomto datumu. Děkujeme za pochopení. Tým i-Mobily.cz

Viseo skleněná poklice - 20 cm

 
Efekt lupa
 

Skleněná poklice Viseo Ø 20cm. Poklice značky Fissler z tvrzeného žáruvzdorného skla a nerezové oceli. Velké, snadno uchopitelné, nepřehřívající se úchyty z nerezové oceli, které při běžném používání na elektrickém sporáku zůstávají chladné. Vhodné k mytí v myčce nádobí a k použití v troubě. Těsně uzavíratelná skleněná poklička Fissler s vnitřním zakřivením vám umožňuje vařit na malém množství vody a zároveň šetřit energii. Vhodné i na serii Venice.

Dostupnost Na objednání do 7 dnů
Cena 519,83 Kč bez DPH
629 Kč    
Kód produktu 8310720600
Značka Fissler
Kategorie Poklice
Záruka 2 roky
 

Skleněná poklice Viseo Ø 20 cm. Poklice značky Fissler z tvrzeného žáruvzdorného skla a nerezové oceli. Velké, snadno uchopitelné, nepřehřívající se úchyty z nerezové oceli, které při běžném používání na elektrickém sporáku zůstávají chladné. Vhodné k mytí v myčce nádobí a k použití v troubě. Těsně uzavíratelná skleněná poklička Fissler s vnitřním zakřivením vám umožňuje vařit na malém množství vody a zároveň šetřit energii. Vhodné i na serii Venice.

Záruka aroma.
Klíčem je těsně doléhající poklička: v hrnci se uchová teplo i vlhkost. Tím se zajistí, že bude jídlo šťavnaté a aromatické.

Snadno uchopitelné držáky.
Velké, snadno uchopitelné držáky z nerezové oceli se při vaření nepřehřívají. Už se nemusíte obtěžovat používáním chňapek.

Průhledná poklička.
Všechny pokličky řady Viseo se vyrábějí z vysoce kvalitního skla a mají kovový úchyt. Takže své jídlo můžete mít stále na očích a zároveň ušetříte energii.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY 

>  Ø 20cm 
 
>  vhodné do myčky 
 
>  lze používat i v troubě 
 
>  těsně přiléhající poklice 
 
>  Vhodné i na serii Venice
Lze používat i v troubě ANO
Těsně přiléhající poklice ANO
Vhodné do myčky ANO
Značka Fissler

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.Více informací zde